Kochani już w środę posypiemy głowy popiołem, zaczniemy po raz kolejny się nawracać i zastanawiać nad sensem naszego życia. Jak to kiedyś usłyszałam Wielki Post i rekolekcje to takie BEZNADZIEJNE NAWRACANIE, powtarza się co rok, niby coś tam się zmieniamy, ale ciągle mamy też coś do zmiany, do naprawiania, wciąż jest nad czym pracować w walce z grzechami, słabościami i niewiernościami samemu sobie i Bogu. No tak to już jest w naszym życiu, że potrzebujemy wciąż zaczynać od nowa, wracać niby do punku wyjścia…ale przecież jesteśmy już starsi niż rok temu, z pewnością też mądrzejsi…Ci sami ale nie tacy sami!!!

DMN ma więc dla Was kolejne zaproszenia na skupienia w Nazarecie!!!

Dla jednych może pierwsze w ich życiu, dla innych powoli żegnających się z duszpasterstwem młodzieżowym a szykujących na nową drogę życia, dla tych, to ostatnie z nami…bez znaczenia na jakim etapie drogi i swojego rozwoju jesteś, jest to CZAS i MIEJSCE dla CIEBIE!!!

Bo w tym wszystkim chodzi tak na prawdę o MIŁOŚĆ…i nawet nie Twoją do Niego, tylko Jego aż tak wielką że poszedł na Krzyż, z miłości do CIEBIE…tak, właśnie do Ciebie!!! Czy w to wierzysz, czy nie? Czy to czujesz, czy nie? czy to widzisz na co dzień w Swoim życiu, czy nie??? Nie ma znaczenia, bo to jest fakt historyczny i największy z darów, prezentów jaki mogłeś w życiu dostać!!! Nawet jeśli ciągle jeszcze przez Ciebie nieprzyjęty i nieodpakowany.

2018-02-12T15:14:52+00:00
DMN

FREE
VIEW